Twój apartament w dobrych rękach!
EKSPERCI W ZARZĄDZANIU NAJMEM KRÓTKOTERMINOWYM

%

roczna stopa zwrotu

obłożenia apartamentu

zadowolonych klientów od 2002 r.

dochodu rocznego

O nas

Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu najmem krótkoterminowym – prężnie działamy na rynku od 2002 roku. Nasz brand jest rozpoznawany w kraju i zagranicą. Przyjęliśmy ponad 50 000 zadowolonych gości. Co 5. z nich jest gościem zagranicznym. Mamy ponad 3300 opinii i ocenę 4,8/5,0. Nasza główna siedziba znajduje się w Zakopanem, dzięki czemu zapewniamy gościom pełną opiekę na miejscu.

Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoka jakość obsługi. Zaufało nam już ponad 100 Właścicieli apartamentów. Dołącz do nich!

Zobacz, jak pracujemy w VisitZakopane
Perfekcyjne przygotowanie  gwarancją dobrego wynajmu  Twojego apartamentu
Nasz kilkunastoosobowy zespół to profesjonaliści, którzy do każdego zadania podchodzą w sposób indywidualny, zapewniając najwyższy poziom obsługi zarówno gościom, jak i właścicielom apartamentów.
Dbamy o czystość
Wiemy, jak ważne jest dla gości pierwsze wrażenie, dlatego doradzamy przy wyborze niezbędnego wyposażenia oraz starannie sprzątamy apartamenty, używając profesjonalnych środków czystości. Kontrolujemy też jakość naszej pracy.
Gdziekolwiek jesteś, wiesz, jak dbamy o Twój apartament
W stałym kontakcie

Jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasze biuro jest czynne od 8.00 do 22.00, poza tymi godzinami można się z nami skontaktować telefonicznie. W każdej chwili masz więc możliwość sprawdzenia obłożenia swojego apartamentu.

Przejrzyste rozliczenie pobytów

Po zakończeniu okresu rozrachunkowego otrzymasz od nas podsumowanie liczby wynajmów, kosztów i przychodów, a co najważniejsze przelew na Twoje konto – zawsze w terminie.

Kontrola obecności w apartamencie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy wypracowane narzędzia kontroli obecności w Twoim apartamencie, które możemy opcjonalnie udostępnić. Dzięki temu nie ma wątpliwości, że nasz kalendarz rezerwacyjny pokrywa się z obłożeniem Twojego apartamentu.

Nie ograniczamy pobytów właścicielskich. Co więcej, 2 razy w roku sprzątamy gratis po pobycie właściciela.

Twój apartament wspierany przez nowoczesny marketing i sprzedaż
Profesjonalna sesja zdjęciowa

Twój apartament będzie wyglądał atrakcyjnie, dzięki profesjonalnej sesji fotograficznej wykonanej przez współpracującego z nami fotografa, do której przygotujemy odpowiednią aranżację wnętrza.

Plan apartamentu, wirtualny spacer 3D

Oprócz zdjęć przygotujemy także plan Twojego apartamentu i wirtualny spacer 3D, które dadzą potencjalnym gościom szersze spojrzenie na wnętrze i pomogą w szybszym podjęciu decyzji o rezerwacji pobytu.

Współpraca z portalami rezerwacyjnymi

Wiemy, jak działa skuteczny marketing i jak zarządzać sprzedażą. Posiadamy i obsługujemy profesjonalny system rezerwacji. Zarządzamy stroną z wyszukiwarką apartamentów, a także stronami satelickimi, które są bardzo dobrze wypozycjonowane w wyszukiwarce Google (są to również strony dedykowane konkretnym obiektom).

Od wielu lat współpracujemy z zewnętrznymi portalami rezerwacji, w których oferujemy wynajem obsługiwanych przez nas apartamentów. Wśród nich znajdują się takie portale jak: Booking.com, AirBnB czy Zoover.

Kompleksowa obsługa Twojego apartamentu
Optymalizacja ceny

Nieustannie monitorujemy sytuację cen na rynku wynajmu krótkoterminowego, dostosowując cenę Twojego apartamentu do tych warunków. Mamy jeden z najbardziej zaawansowanych systemów zarządzania zmianą cen w branży, tak aby zoptymalizować obłożenie.

Opieka nad nieruchomością

Dzięki dopracowanym przez wiele lat procedurom minimalizujemy ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń w Twoim apartamencie. Nasze biuro znajduje się w Zakopanem, dzięki czemu mamy możliwość stałej nad nim opieki. Jednocześnie doradzamy, jak najlepiej go ubezpieczyć.

Administracja rozliczeniami

Na życzenie naszych klientów możemy rozliczać media, czynsz administracyjny i podatek od nieruchomości. Przejrzyście rozliczamy wszelkie pobyty.

Jak działamy?
Powierzasz nam zarządzanie swoim apartamentem
Kompleksowo zajmiemy się wynajmem i obsługą Twojego apartamentu
Zarabiasz i realizujesz swoje marzenia
KONTAKT
VisitZakopane.pl
Biuro w Zakopanem:

ul.Zwierzyniecka 31,
34-500 Zakopane

+48 607 677 710
+48 18 20 64 002

pon. – niedz. 8:00 – 22:00
kontakt@visitzakopane.pl

Investment Properties Sp. z o.o

NIP: 5213917191
Regon: 38792573200000

ul. Pod Kopcem 18
Warszawa 00-713

Biuro w Warszawie:

ul. Pod Kopcem 18,
00-713 Warszawa

+48 504 000 137

pon. – pt. 9:00 – 17:00

inwestorzy@visitzakopane.pl

12 + 8 =

Call Now Button