TWÓJ APARTAMENT W DOBRYCH RĘKACH!

EKSPERCI W ZARZĄDZANIU NAJMEM KRÓTKOTERMINOWYM

Jesteśmy ekspertami w swoim fachu, liderem w wynajmie krótkoterminowym na rynku zakopiańskim. Przez przeszło 8 lat przyjęliśmy ponad 30 000 zadowolonych Gości z Polski i zagranicy. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoka jakość obsługi. Do każdego z Państwa  podchodzimy indywidualnie, dzięki temu zaufało nam już ponad 100 Właścicieli apartamentów. Dołącz do nich!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

%

roczna stopa zwrotu

obłożenia apartamentu

zadowolonych klientów od 2009 r.

dochodu rocznego

Gdziekolwiek jesteś wiesz jak dbamy o Twój apartament

Twoje rezerwacje zawsze online

Masz możliwość sprawdzenia obłożenia Twojego apartamentu 24/7, z dowolnego miejsca na świecie, także na urządzeniach mobilnych.

Rozliczenie pobytów

Po zakończeniu okresu rozrachunkowego otrzymasz od nas podsumowanie liczby wynajmów, kosztów i przychodów, a co najważniejsze przelew na Twoje konto – zawsze w terminie.

t

Kontrola obecności w apartamencie

Możemy opcjonalnie udostępnić narzędzia kontroli obecności w Twoim apartamencie. Dzięki temu nie ma wątpliwości, że nasz kalendarz rezerwacyjny pokrywa się z obłożeniem.

Twój apartament wspierany przez nowoczesny marketing i sprzedaż

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Twój apartament  zyska nowe oblicze dzięki sesji fotograficznej przygotowanej przez fotografa współpracującego z National Geographic

e

Opis apartamentu w kilkunastu językach

Co piąty klient w Twoim apartamencie może pochodzić z zagranicy. To dla niego przygotowujemy opis i prezentację apartamentu w kilkunastu językach.

Plan apartamentu, wirtualny spacer 3D

 Same zdjęcia to za mało, dlatego przygotowujemy plan apartamentu i wirtualny spacer 3D, które pozwolą Twoim przyszłym klientom szybciej podjąć decyzję o dokonaniu rezerwacji

Kompleksowa administracja Twoim apartamentem

Optymalizacja ceny

Nieustannie monitorujemy poziom cen Twojego apartamentu. Dostosowujemy cenę wynajmu do warunków rynkowych, tak aby zoptymalizować obłożenie.

Ubezpieczenie apartamentu

Dzięki dopracowanym przez wiele lat procedurom minimalizujemy ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń w Twoim apartamencie. Zawsze doradzimy też jak go najlepiej ubezpieczyć.

Administracja rozliczeniami

Na życzenie naszych klientów możemy rozliczać media, czynsz administracyjny, i podatek od nieruchomości

Call Now Button